RN732BTTD1382B25
MFR.Part #
RN732BTTD1382B25
JLCPCB Part #
C3946797
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS