RN732BTTD1381B25
MFR.Part #
RN732BTTD1381B25
JLCPCB Part #
C4122310
Description
-55℃~+155℃ 1.38kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS