RN732BTTD1380D50
MFR.Part #
RN732BTTD1380D50
JLCPCB Part #
C4284089
Description
-55℃~+155℃ 125mW 138Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS