RN732BTTD1380C25
MFR.Part #
RN732BTTD1380C25
JLCPCB Part #
C3941826
Description
-55℃~+155℃ 125mW 138Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS