RN732BTTD1373D100
MFR.Part #
RN732BTTD1373D100
JLCPCB Part #
C4011426
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS