RN732BTTD1371F50
MFR.Part #
RN732BTTD1371F50
JLCPCB Part #
C3964128
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS