RN732BTTD1371D25
MFR.Part #
RN732BTTD1371D25
JLCPCB Part #
C3995505
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS