RN732BTTD1370C50
MFR.Part #
RN732BTTD1370C50
JLCPCB Part #
C4179498
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS