RN732BTTD1370B25
MFR.Part #
RN732BTTD1370B25
JLCPCB Part #
C4253469
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS