RN732BTTD1352F10
MFR.Part #
RN732BTTD1352F10
JLCPCB Part #
C4008700
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS