RN732BTTD1352B10
MFR.Part #
RN732BTTD1352B10
JLCPCB Part #
C4222331
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS