RN732BTTD1351D10
MFR.Part #
RN732BTTD1351D10
JLCPCB Part #
C4052194
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS