RN732BTTD1351C25
MFR.Part #
RN732BTTD1351C25
JLCPCB Part #
C4089100
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS