RN732BTTD1332F50
MFR.Part #
RN732BTTD1332F50
JLCPCB Part #
C3946600
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS