RN732BTTD1332F10
MFR.Part #
RN732BTTD1332F10
JLCPCB Part #
C3933473
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS