RN732BTTD1332D10
MFR.Part #
RN732BTTD1332D10
JLCPCB Part #
C4311407
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS