RN732BTTD1332B25
MFR.Part #
RN732BTTD1332B25
JLCPCB Part #
C3932780
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS