RN732BTTD1331A10
MFR.Part #
RN732BTTD1331A10
JLCPCB Part #
C4028759
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS