RN732BTTD1322F25
MFR.Part #
RN732BTTD1322F25
JLCPCB Part #
C4174497
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS