RN732BTTD1321C25
MFR.Part #
RN732BTTD1321C25
JLCPCB Part #
C3913623
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS