RN732BTTD1320F50
MFR.Part #
RN732BTTD1320F50
JLCPCB Part #
C4338208
Description
-55℃~+155℃ 125mW 132Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS