RN732BTTD1320A10
MFR.Part #
RN732BTTD1320A10
JLCPCB Part #
C3989981
Description
-55℃~+155℃ 125mW 132Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS