RN732BTTD1301F25
MFR.Part #
RN732BTTD1301F25
JLCPCB Part #
C3991782
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS