RN732BTTD1300F10
MFR.Part #
RN732BTTD1300F10
JLCPCB Part #
C4174356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS