RN732BTTD1300D100
MFR.Part #
RN732BTTD1300D100
JLCPCB Part #
C6195683
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS