RN732BTTD1300B25
MFR.Part #
RN732BTTD1300B25
JLCPCB Part #
C4101720
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS