RN732BTTD12R7D100
MFR.Part #
RN732BTTD12R7D100
JLCPCB Part #
C4245654
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS