RN732BTTD12R6F50
MFR.Part #
RN732BTTD12R6F50
JLCPCB Part #
C3967702
Description
-55℃~+155℃ 12.6Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS