RN732BTTD12R1F25
MFR.Part #
RN732BTTD12R1F25
JLCPCB Part #
C3931756
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS