RN732BTTD1291F50
MFR.Part #
RN732BTTD1291F50
JLCPCB Part #
C3995891
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS