RN732BTTD1290F50
MFR.Part #
RN732BTTD1290F50
JLCPCB Part #
C4260659
Description
-55℃~+155℃ 125mW 129Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS