RN732BTTD1272F100
MFR.Part #
RN732BTTD1272F100
JLCPCB Part #
C4314601
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS