RN732BTTD1272D100
MFR.Part #
RN732BTTD1272D100
JLCPCB Part #
C4129020
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS