RN732BTTD1262F25
MFR.Part #
RN732BTTD1262F25
JLCPCB Part #
C7057390
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS