RN732BTTD1262F100
MFR.Part #
RN732BTTD1262F100
JLCPCB Part #
C3989685
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS