RN732BTTD1262B50
MFR.Part #
RN732BTTD1262B50
JLCPCB Part #
C4279183
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS