RN732BTTD1243F50
MFR.Part #
RN732BTTD1243F50
JLCPCB Part #
C6407313
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS