RN732BTTD1241B10
MFR.Part #
RN732BTTD1241B10
JLCPCB Part #
C4137864
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS