RN732BTTD1240D10
MFR.Part #
RN732BTTD1240D10
JLCPCB Part #
C3925314
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS