RN732BTTD1240A10
MFR.Part #
RN732BTTD1240A10
JLCPCB Part #
C4351032
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS