RN732BTTD1232D50
MFR.Part #
RN732BTTD1232D50
JLCPCB Part #
C6660116
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS