RN732BTTD1212A25
MFR.Part #
RN732BTTD1212A25
JLCPCB Part #
C3998171
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS