RN732BTTD1211C50
MFR.Part #
RN732BTTD1211C50
JLCPCB Part #
C4067759
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS