RN732BTTD1210D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1210D100
JLCPCB Part #
C4077373
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS