RN732BTTD1210B10
MFR.Part #
RN732BTTD1210B10
JLCPCB Part #
C4143159
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS