RN732BTTD1203F100
MFR.Part #
RN732BTTD1203F100
JLCPCB Part #
C4024758
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS