RN732BTTD1202B10
MFR.Part #
RN732BTTD1202B10
JLCPCB Part #
C3936284
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS