RN732BTTD11R7F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD11R7F50
JLCPCB Part #
C4270564
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.7Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS