RN732BTTD11R7D25
MFR.Part #
RN732BTTD11R7D25
JLCPCB Part #
C4081302
Description
-55℃~+155℃ 11.7Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS