RN732BTTD11R1D50
MFR.Part #
RN732BTTD11R1D50
JLCPCB Part #
C4144409
Description
-55℃~+155℃ 11.1Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS